Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nienawiść jest dobra: gorąca, solidna, pewna. Nienawiść to nie to co miłość, nie można w nią wątpić. Nigdy. Nie znam nic pewniejszego niż nienawiść. To jedyne uczucie, na którym się człowiek nie zawiedzie.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tunel za wodospadem

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
MG
Admin



Female Liczba postów : 81
Join date : 26/12/2010

Tunel za wodospadem Empty
PisanieTemat: Tunel za wodospadem   Tunel za wodospadem I_icon_minitimeNie Gru 26, 2010 11:42 pm

Długi tunel z wieloma odgałęzieniami jest całkiem podobny do tego w puszczy. Z jedną tylko różnicą - z ręką na sercu możemy powiedzieć, że nie mieszkają tu żadne zbiry.
Ale o tym, czy tunel ma jakiś wylot czy nie, musisz przekonać się sam. Tylko bądź ostrożny, stalagmity i stalaktyty tylko czyhają na twoje zdrowie.
Powrót do góry Go down
https://attelir.forumpl.net
Nitred

Nitred


Wiek : 35
Profesja : Wojownik/Łowca Głów
Pochodzenie : Niebo
Moc : Iluzje
Znaki szczególne : Czerwone oczy
Male Liczba postów : 95
Join date : 05/07/2013

Tunel za wodospadem Empty
PisanieTemat: Re: Tunel za wodospadem   Tunel za wodospadem I_icon_minitimePon Lip 08, 2013 3:12 am

Szedł za kobietą, co niezbyt mu odpowiadało. Nie był przyzwyczajony do tego, że to on jest tym prowadzonym. Zaczął myśleć nad odpowiedzią na pytanie kim jest. Postanowił powiedzieć prawdę, w końcu wiedział, że Dea jest wampirem.
- Kim ja jestem... Słyszałaś o aniołach? Takich świętych, skrzydlatych ludzi, którzy służą bogom? Jestem właśnie takim człowiekiem, o pięknych skrzydłach. Tylko, że nie służę bogom, bo zostałem strącony. Jestem Upadłym, jedną z przyczyn zła na tym świecie. Przynajmniej te na gorze tak uważają.

Szedł za dziewczyną chwilę, po czym znowu rzekł.
- Widziałem, że z trudem panujesz nad sobą. Nie znosisz sprzeciwu najwidoczniej. I nie do twarzy Ci z takimi wielkimi kłami.
Powrót do góry Go down
Orchidea

Orchidea


Wiek : 76
Profesja : złodziej, krętacz, oszust
Pochodzenie : Sull
Liczba postów : 64
Join date : 07/07/2013

Tunel za wodospadem Empty
PisanieTemat: Re: Tunel za wodospadem   Tunel za wodospadem I_icon_minitimePon Lip 08, 2013 3:21 am

Dziewczyna szła pewnie przed siebie, ani razu nie oglądając się do tyłu. Słyszała doskonale, że mężczyzna za nią idzie, więc nie było potrzeby zerkania przez ramię. Wybrała w końcu jeden z bocznych tuneli, któryś z kolei, przetrawiając na spokojnie otrzymane przez rozmówcę informacje. Dopiero, kiedy proces ten dobiegł końca, odwróciła się szybko i szła teraz tyłem, ręką dotykając śliskiej ściany - ot, by nie wywróciła się czasem przy jakimś zakręcie. O mało nie uderzyła w ten sposób głową o zwisające z sufitu stalaktyty, ale pewnie i tak niezbyt by na tym ucierpiała. Chciała po prostu dokładniej przyjrzeć się upadłemu, z całkiem nowej perspektywy.
- Anioły istnieją? - Trudno uwierzyć, ale wyglądała wręcz na podekscytowaną. - Zawsze myślałam, że ta wojna rozgrywa się tylko między wampirami i wilkołakami, wykorzystującymi ludzi jako narzędzia. Jeśli istnieją na ziemi także anioły... Cóż, liczę, że pokażesz mi później swoje skrzydła.
Zakończywszy przemowę odwróciła się z powrotem, stwierdziwszy, że jednak ciężko jest iść tyłem wśród tych wszystkich skalnych sopli. Najwyraźniej wcale nie przeszkadzał jej fakt, że anioł ten został z jakiegoś powodu strącony z nieba. Nie była jakoś specjalnie wierząca.
- Wkurzyłeś mnie - powiedziała po chwili, przypominając sobie nagle, że zwrócił uwagę na jej przerwaną przemianę. - Kiedy wampir jest głodny, rzeczywiście trudniej jest mu panować nad sobą. I nie gniewaj się, ale nie dbam o to, czy mi do twarzy, czy też nie. Nie zmieniono mnie z mojej woli.
Powrót do góry Go down
Nitred

Nitred


Wiek : 35
Profesja : Wojownik/Łowca Głów
Pochodzenie : Niebo
Moc : Iluzje
Znaki szczególne : Czerwone oczy
Male Liczba postów : 95
Join date : 05/07/2013

Tunel za wodospadem Empty
PisanieTemat: Re: Tunel za wodospadem   Tunel za wodospadem I_icon_minitimePon Lip 08, 2013 3:59 pm

Uśmiechnął się delikatnie.
- Ta, istnieją. Niestety. I dobrze. Wojna jest między wampirami i wilkołakami, aniołów jest zbyt mało, żeby walczyli otwarcie. Po za tym one wolą nawracać na "dobro" niż zabijać. Strasznie zresztą to kłopotliwe. I nie jest niczym dziwnym, że nie wiedziałaś o naszym istnieniu. Zwykle poruszamy się bez skrzydeł, wyglądamy i zachowujemy się jak zwykli ludzie.
Szedł chwilę w milczeniu za dziewczyną, jednak znów podjął swój, jakże interesujacy monolog.
- Nie zmieniono Cię z własnej woli, mówisz... Ale też nie widać po Tobie, że ofiarowane Tobie wieczne życie Ci nie odpowiadało.
Powrót do góry Go down
Orchidea

Orchidea


Wiek : 76
Profesja : złodziej, krętacz, oszust
Pochodzenie : Sull
Liczba postów : 64
Join date : 07/07/2013

Tunel za wodospadem Empty
PisanieTemat: Re: Tunel za wodospadem   Tunel za wodospadem I_icon_minitimePon Lip 08, 2013 4:12 pm

- Hm... Ale pewnie smakujecie inaczej, nie? - spytała wyraźnie zamyślonym tonem, przykładając palec wskazujący do ust i przygryzając paznokieć. Typowa reakcja, gdy nad czymś się zastanawiała. Anioły, no proszę was! Mimo, że wspomniał, iż nie biorą one udziału w wojnie, trzeba mieć się na baczności. Kiedy tylko jedna bądź druga strona dowie się o ich istnieniu, na pewno będą chcieli ich jakoś wykorzystać.
- Ach, codziennie walczę by przetrwać, bo brak mi odwagi by poddać się śmierci - zaczęła teatralnym wręcz głosem, przykładając sobie zewnętrzną część dłoni do czoła i okręcając się wokół własnej osi. W końcu uderzyła głową o jeden ze stalaktytów, na co syknęła cicho, ale nawet nie sięgnęła ręką do głowy, by pomasować pechowe miejsce. Czyżby wcale nie bolało?
- Oczywiście, że takie życie mi odpowiada. Nieśmiertelność. Niezliczone lata spędzone na zabawie. Czyż to nie cudowne?
Powrót do góry Go down
Nitred

Nitred


Wiek : 35
Profesja : Wojownik/Łowca Głów
Pochodzenie : Niebo
Moc : Iluzje
Znaki szczególne : Czerwone oczy
Male Liczba postów : 95
Join date : 05/07/2013

Tunel za wodospadem Empty
PisanieTemat: Re: Tunel za wodospadem   Tunel za wodospadem I_icon_minitimePon Lip 08, 2013 4:29 pm

- Nie, to nie jest cudowne. - odpowiedział suchym tonem - Prędzej czy później znudzi Ci się te wieczne życie i wykonasz jak z najlepszej tragedii samobójstwo. Jak myślę, że będę użerał się z idiotami, wampirami, wilkołakami i aniołami przez całą wieczność to... grrrr. - Włożył ręce do kieszeni płaszcza. - I daleko mam jeszcze za Tobą iść? Naprawdę, czuję się jak kret.
Powrót do góry Go down
Orchidea

Orchidea


Wiek : 76
Profesja : złodziej, krętacz, oszust
Pochodzenie : Sull
Liczba postów : 64
Join date : 07/07/2013

Tunel za wodospadem Empty
PisanieTemat: Re: Tunel za wodospadem   Tunel za wodospadem I_icon_minitimePon Lip 08, 2013 4:39 pm

Orchidea westchnęła głośno, wystawiając w bok rękę i ruszając palcami tak, jakby naśladowała jego mówienie. Nie była pewna jak jest ze wzrokiem aniołów w ciemnościach, choć miała nadzieję, że jednak to zauważył.
- No proszę, nie możesz być aż tak oschły. Oziębły. Nudny? - Ostatnie słowo było pytaniem, i to zadanym najprawdopodobniej do niej samej. - Dlaczego miałbyś się z nimi wszystkimi użerać? Jeśli ktoś ci nie odpowiada, to po prostu go zabijasz.
Dziewczyna wzruszyła ramionami, jakby to faktycznie było coś całkiem naturalnego. Nie odpowiedziała mu jak długo jeszcze będą iść, bo nagle tunel przestał prowadzić pod górkę, aż w końcu ukazała się przed nimi olbrzymia jaskinia, na końcu której była zwyczajna dziura, niczym olbrzymie okno ukazujące opadającą w dół wodę. Byli na wysokości co najmniej dwudziestu metrów, więc uderzanie wodospadu o ziemię nie było aż tak głośne, jak na samym dole. A, i co najważniejsze, Dea mogła mocno przesadzić mówiąc wcześniej, że ma tutaj swoje gniazdko. Właściwie to jedynymi meblami w tym pomieszczeniu był jakiś krzywy, pewnie kulawy stół i kilka krzeseł, które ktoś ustawił niedaleko wejścia, pod jedną ze ścian. Aha, ktoś dostawił kanapę centralnie na środku, skierowaną w stronę wodospadu!
- Możesz się rozgościć. I chyba nie będziesz czuł się jak kret w tak ogromnej jaskini? Jakbyś się uparł, mógłbyś sobie tutaj nawet polatać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tunel za wodospadem Empty
PisanieTemat: Re: Tunel za wodospadem   Tunel za wodospadem I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tunel za wodospadem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tunel

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Góry Lua :: -
Skocz do: