Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nienawiść jest dobra: gorąca, solidna, pewna. Nienawiść to nie to co miłość, nie można w nią wątpić. Nigdy. Nie znam nic pewniejszego niż nienawiść. To jedyne uczucie, na którym się człowiek nie zawiedzie.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ogólny opis

Go down 
AutorWiadomość
Charlotte

Charlotte


Female Liczba postów : 8
Join date : 26/12/2010

Ogólny opis Empty
PisanieTemat: Ogólny opis   Ogólny opis I_icon_minitimePon Gru 27, 2010 3:02 pm

Cytat :
Ogólnie chciałabym podziękować MG za stworzenie tematu specjalnie dla mnie. Wiem, że było to twoim obowiązkiem, jednak przyjmę, iż zrobiłaś to z dobrego dla mnie serca. ;d
Patrząc okiem przechodnia, jest to niewielki domek, niezamieszkały przez nikogo od wieków. Choć tak naprawdę, od wielu, wielu lat mieszka tam, z pokolenia na pokolenie, rodzina Charlotte. Jej matka uwielbiała kwiaty, drzewa i wszelkiego rodzaju roślinność, czemu ten dom zawdzięcza piękny ogród. Wielkość dworku jest mylna. Gdyby tak, okrążyć go dookoła, zajęłoby to nam co najmniej 15 minut, albowiem dom ten, choć z przodu wydaje się mały, rozciąga się na dobre kilka metrów wgłąb posiadłości państwa Bloode. Nawet Char, choć mieszka w nim od dziecka, zdarza się pogubić.
Cóż tu więcej mówić - wykonany z mocnego drewna, o kamiennych wykończeniach stoi tu już kilka wieków. Jego pokoje, pełne skrzypiących mebli i zardzewiałych lampionów kryją niezwykłe tajemnice oraz historię wszystkich poprzednich właścicieli.
Powrót do góry Go down
 
Ogólny opis
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Sull ::  :: Dworek Charlotte-
Skocz do: